Regulamin

Regulamin Alpejskich Domków

1. Rezerwacje pobytu dokonywane są na konto e-mail domkiletniskowe123@interia.pl lub za pomocą formularza znajdującego się na stronie oraz telefonicznie tel.537399537
2. Rezerwacja jest wprowadzona do systemu po zaksięgowaniu wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 100% kwoty podanej przez właściciela Domków Drewnianych. Wpływ zadatku zostaje potwierdzony mailowo lub telefonicznie po zaksięgowaniu wpłaty. Wpłata zadatku jest gwarantem rezerwacji.
3. W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi. Dotyczy to także przerwania pobytu przez gościa w jego trakcie, nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.
4. Za zgubione, pozostawione, dokumenty, przedmioty wartościowe oraz inne stanowiące wartość artystyczną lub naukową nie ponosimy odpowiedzialności. Pozostawione przedmioty odsyłamy na koszt wynajmującego. Na wskazany adres.
5. Prosimy o przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych, nie używanie własnych urządzeń elektrycznych nie będących na wyposażeniu.
6. Prosimy o nie palenie papierosów w pomieszczeniach.
7. Za zniszczenia, czy uszkodzenia przedmiotów należących do właściciela odpowiedzialna jest osoba niszcząca mienie lub opiekun/rodzic. Właściciel musi być poinformowany o szkodzie/zdarzeniu oraz decyduje o zapłacie odszkodowania po wycenie szkody.
8. Zameldowanie od godziny 14.00 do 22.00, wymeldowanie od 7.00 do 11.00.
9. Pobyt zwierząt jest akceptowany, wymagane są aktualne szczepienia, kaganiec i smycz. Dodatkowa opłata.
10. Wi-Fi jest bezpłatne. Parking płatny 10 zł/doba.
11. Korzystanie z ogrodu oraz placu zabaw dla dzieci jest bezpłatne. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za urazy, złamania oraz inne uszczerbki na zdrowiu podczas zabawy. Rodzice bądź opiekunowie są zobowiązani do przestrzegania regulaminu placu zabaw. Prosimy o wykupienie ubezpieczenia na czas urlopu-wakacji we własnym zakresie.
12. Segregujemy szkło oraz plastik, worki bezpłatne.
13. Prosimy o rozsądne gospodarowanie wodą i energią elektryczną, za którą nie pobieramy opłaty.
14. W Dniu przyjazdu pobierana jest kaucja zwrotna 300 PLN.
15. Regulamin jest umową zawartą między gościem a właścicielem obiektu Domki Drewniane. Gość akceptuje i zgadza się z warunkami umowy w chwili wpłacenia zadatku.Napisz do nas